Úvod | Služby
Vytisknout stránku Tisk stránky

Služby

Služby v oblasti podnikových informačních systémů

Zkušenosti, zodpovědnost, profesionalita - to jsou klíčové vlastnosti našeho týmu odborníků na podnikové informační systémy. A stejné vlastnosti očekávají naši zákazníci. Víme, jak důležitým nástrojem podnikání je jejich informační systém a tomu odpovídá naše práce, námi poskytované služby.

Implementace komplexního informačního systému je složitý proces, který významně ovlivňuje budoucí fungování firmy. Proto je důležité mít na straně dodavatele partnera dostatečně silného, aby celý proces bezpečně zvládl, a dostatečně zkušeného, který dokáže víc než jen nastavit systém – dokáže zoptimalizovat firemní procesy a posunout Vaši firmu dál. My jsme to již mnohokrát úspěšně dokázali.

Implementací podnikového informačního systému však vztah mezi dodavatelem a zákazníkem spíše začíná než končí. Podniky rostou a mění se, rozšiřují záběr činnosti, slučují se s jinými. Tomu všemu musí odpovídat podniková informatika. Její dodavatel proto musí být stabilní a spolehlivý. Jsme dlouhodobým partnerem podnikání našich zákazníků a prostřednictvím nabízených služeb podpory provozu a rozvoje informačních systémů zajišťujeme skutečnou ochranu investic.

Cenné zkušenosti předáváme nejen našim zákazníkům, ale i dalším implementačním partnerům prostřednictvím odborných školení. Nabízíme oficiální kurzy školené školiteli s certifikací Microsoft Certified Trainer i zcela individuální školení dle přání zákazníka.

Více, než byste čekali. Kromě obvyklých služeb poskytujeme i poradenské služby zaměřené na výběr, implementaci, provoz a modernizaci IS. Na rozdíl od čistě poradenských společností Vám přitom můžeme nabídnout praktické zkušenosti z desítek úspěšně realizovaných projektů implementací IS.

Můžeme pro Vás něco udělat? Kontaktujte nás.

-->